O nás

Royal Treasure je mezinárodně chráněná chovatelská stanice labradorských Retrívrů.

Název ROYAL TREASURE nevznikl náhodně. Jedná se o odvození názvu chovné stanice, odkud pochází naše první fenka Daisy, Royal Standard a jména její úspěšné babičky Trendmakerś Treasure.

Daisy, rodným jménem Classic Black Royal Standard, jsme si pořídili na jaře roku 2004, „pouze“ jako čtyřnohého kamaráda pro celou naši rodinu. Náš život se tím významně změnil a obohatil. Začali jsme se účastnit některých kynologických akcí a drobnými úspěchy jsme byli motivování do další práce.

Přestože jsme neuvažovali nikdy o odchovu štěňátek, osud tomu chtěl opět jinak. První velký zlom pro nás byly výsledky kyčlí, které jsme ještě nechali udělat jen tak pro jistotu a dopadly na výbornou, DKK 0/0. A bylo rozhodnuto. Přece by byla škoda, aby Daisy nepředávala dál svůj úžasný temperament, milou povahu a dobré zdraví.

Začátkem roku 2007 jsme měli štěňátka z našeho prvního vrhu, ještě přihlášena na CHS Royal Standard, vrh „I“. Povedly se, všichni z vrhu zdraví a nádherní!

V roce 2009 jsme měli druhý vrh „A“, tentokrát již pod vlastním názvem ROYAL TREASURE, ze kterého jsme si nechali jedinou holčičku Abby Royal Treasure.

Mezinárodně chráněná chovatelská stanice Royal Treasure

Mezinárodně chráněná chovatelská stanice Royal Treasure

© Copyright 2015 Royal Treasure

Designed & Created by Vones.org

Loading